ALTYAPI NETWORK SİSTEMLERİ

Altyapı & Network Sistemleri

Bir işletme veya kuruluşun bilişim sistemleri tarafında kullanılacak altyapısının kalitesi, işletmedeki iş yükünü azaltabilir ve operasyon sırasında oluşabilecek hataları minimize etmeyi sağlar. .

 

Altyapı Hizmetleri

Danışmanlık
AYINTAP Bilişim Teknolojileri, bir işletmede kullanılabilecek altyapısını, işletmenin gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarım olarak size sunabilir.


 

Projelendirme
Bu tasarlama işlemini bir adım öteye taşıyarak, altyapınızda kullanılacak olan, bilgisayarlar, sunucular, alarm sistemi, kamera sistemi, pdks gibi tüm sistemlerin seçilmesinde ve konumlandırılması hakkında size proje hazırlayabilir.


 

Kurulum
Altyapıda kullanılması gereken tasarım ve proje belirlendikten sonra gerekli tesisatların kurulması, seçilen cihaz ve bileşenlerin montajı, kullanıma hazır hale getirilmesi üzerine anahtar teslimi olarak yapınızı teslim edebilir.


 

Yapılandırma
Ek olarak tüm bu sistemlerin projelendirme ve kurulum işlemlerinin tamamlanmasından sonra tüm sistemler üzerinde gerekli yapılandırmayı (Sunucunuz üzerinde active directory, dns server, dhcp server veya utm üzerinde kullanıcı grupları, yada bilgisayarlarınızın günlük ftp ye otomatik yedeklenmesi) gibi tüm gerekli yapılandırmayı size sunabilir, bu sistemler ve yapılandırma için size bakım hizmeti sağlayabilir..

Neden AYINTAP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ?

Ölçeklenebilirlik & Güvenilirlik
Altyapı ve network sistemlerinin iyi tasarlanması bir işletmenin operasyon sırasında kullanacağı iş yükünü ve karşılabileceği sorunları minimize eder. Dolayısıyla altyapının erişilebilir olması, yüksek kullanılabilirlik ve yedeklilik gibi konular önem arz etmektedir.


 

AYINTAP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, ağınızdaki ve altyapınızdaki tüm cihazların birbirleriyle olan etkileşimini, yedeklilik ve yüksek kullanılabilirlik tecrübeleriyle birlikte hiç bir performans ve veri kaybı yaşamayacağınız düzeyde geliştirir, en kötü felaket senaryolarından kurtulmanızı sağlar.


 

Kaliteli İşçilik
Altyapıda kullanılacak olan cihazlar, bileşenler ve sistemlerin kalitesi ne kadar önemliyse, altyapı kurulurken kullanılacak olan işçilik kalitesi de o kadar önemlidir. AYINTAP alanında uzman bir ekiple altyapınızla ilgili her alanda kurulum sonrası gerekli testleri yapacak ve size rapor verecektir.


 

Teknik Destek ve Bakım
AYINTAP bilişim teknolojileri ve güvenlik sistemleri olarak müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin tümü 2 yıl garantimiz altındadır. Altyapınızın güvenliği ve gerektiğinde güncelleştirilebilmesi için dilerseniz iki yıl sonunda şirketimizle bakım sözleşmesi imzalayabilir ve uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

 

İletişim

Hoşgeldiniz. Bizimle burdan İletişim Kurabilirsiniz. Sitemiz Yapım Aşamasındadır Bilginize.

Bize Yazın

Adres

İncilipınar Mah. Şehit Mehmet Öter Cad. Sait Sayın İş Merkz. Kat.1 No.22
ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP